Kleding

Kleding
Hoewel het nog wel even duurt voordat we ons rood-witte shirt weer gaan aantrekken willen we iedereen toch alvast oproepen om te klein geworden kleding te ruilen. Gezien het feit dat er sinds begin maart niet meer gespeeld is verwachten we dat er veel shirts en trainingspakken niet meer passen. Als dat allemaal in augustus omgeruild moet worden is de kans groot dat de voorraden niet toereikend zijn, vandaar dat we nu alvast willen starten met omruilen. In verband met de coronamaatregelen doen we dit uitsluitend op afspraak. Geef even aan via kleding@svrwa.nl dat je kleding wilt ruilen, dan wordt er even een tijdsafspraak gemaakt. Als je wacht tot aan het begin van het seizoen met omruilen kunnen we niet garanderen dat e.e.a. op tijd kan worden geregeld!
Mensen die na dit seizoen stoppen met korfballen willen we vriendelijk doch dringend verzoeken hun kleding in te leveren. Dit kan in het clubgebouw, de kleding mag in een tas met daarin een briefje met naam en team worden achtergelaten in het tassenrek. Graag dan ook even een berichtje naar kleding@svrwa.nl met de melding dat je de kleding hebt ingeleverd.